Babysits

Szukasz opiekunki do dziecka?

Pomożemy Ci znaleźć świetną opiekunkę w okolicy

170 aktywnych opiekunek
Bezpłatne dla opiekunek
Niedrogie dla rodziców
Bezpieczna usługa przesyłania wiadomości
Pomocne referencje i opinie
Wiarygodne weryfikacje użytkowników

Pomagamy rodzicom

Szukasz świetnej opiekunki do dziecka w swojej okolicy? Pomogliśmy już wielu rodzicom! Szybko przejrzyj wszystkie opiekunki zarejestrowane w usłudze Babysits w Twoim mieście i skontaktuj się z nimi za pośrednictwem naszego serwisu wiadomości. Codziennie łączymy ze sobą dziesiątki rodziców i opiekunek. Zanim się zorientujesz, znajdziesz wspaniałą opiekunkę dla dzieci!

Jak to działa

1. Szukaj

Przeglądaj szczegółowe profile i opinie. Szukaj pracy okazjonalnej, z ostatniej chwili, na pół lub cały etat.

2. Kontaktuj się

Prowadź rozmowy kwalifikacyjne i dokonaj wyboru. Rodzice nie płacą nam, dopóki nie skontaktują się z opiekunką. Opiekunki kontaktują się za darmo.

3. Planuj spotkania

Planowanie spotkań jest łatwe dzięki naszemu terminarzowi spotkań. Dzięki naszym przypomnieniom nie przepuścisz żadnego spotkania.

Pomysły, porady i zajęcia dla dzieci

Szukasz pomysłów na opiekę nad dziećmi, porad dla rodziców lub zajęć dla dzieci? Sprawdź nasz poradnik!

Darmowa aplikacja mobilna

Co powiedzieli inni

Ania Kowalska

Ania Kowalska

Dzięki Babysits moje poszukiwania opiekunki do dziecka były łatwe. Po opublikowaniu mojego profilu natychmiast otrzymałam odpowiedzi. Spodobało mi się, że otrzymywałam powiadomienie, gdy w mojej okolicy zarejestrowała się nowa opiekunka do dziecka. Ogólnie jestem zadowolona z witryny.
Dawid Zieliński

Dawid Zieliński

Jestem bardzo zadowolony ze strony internetowej. W jednym przeglądzie możesz zobaczyć, które opiekunki są dostępne. Nasze dwie opiekunki do dzieci, które znaleźliśmy na tej stronie, to naprawdę miłe dziewczyny. Świetne!
Patrycja

Patrycja

To przejrzysta strona internetowa. Opiekunki w naszej okolicy dość szybko odpowiedziały na naszą ofertę pracy. W rezultacie udało nam się szybko znaleźć odpowiednią opiekunkę do dzieci.

Opiekunki do dzieci