Jak to działa

Jak to działa

Babysits to publiczna platforma społecznościowa łącząca rodziców z opiekunkami do dzieci

Po co używać Babysits?

Nieważne, czy szukasz świetnej opiekunki do dziecka, czy pracy jako opiekunka do dziecka, Babysits sprawia, że jest to łatwe i przejrzyste. Masz pełną kontrolę nad swoim profilem, stawką, i ty decydujesz z kim współpracujesz.

Dajemy ci kontrolę

Czytaj recenzje i szczegółowe profile z godną zaufania weryfikacją użytkownika. Przeglądaj, rozmawiaj i dokonuj wyboru. Planuj i opłacaj spotkania za pośrednictwem platformy. Babysits ułatwia Ci każdy krok; od znalezienia opiekunki do dziecka lub pracy do planowania spotkań.

Twoja opiekunka do dziecka lub praca jako opiekunka do dziecka w 3 krokach

Inspect profiles and users carefully

1. Szukaj

Przeczytaj szczegółowe profile i recenzje. Szukaj pracy okazjonalnej, z ostatniej chwili, na pół lub cały etat.

Communicate through Babysits

2. Kontaktuj się

Prowadź rozmowy kwalifikacyjne i dokonaj wyboru. Rodzice nie płacą nam, dopóki nie skontaktują się z opiekunką. Opiekunki kontaktują się za darmo.

Plan your appointments through Babysits

3. Rezerwuj

Zaplanuj i opłać rezerwacje za pośrednictwem Babysits, opiekunki otrzymują zapłatę po wizycie opiekunki. Pobierz pokwitowania wydatków lub deklaracje podatkowe.

Należy zauważyć, że Babysits nie jest agencją opieki nad dziećmi. Zamiast tego, dajemy wam kontrolę do podejmowania własnych, świadomych decyzji. Babysits nie przeprowadza sprawdzania tożsamości członków platformy. Oznacza to, że sami członkowie społeczności są odpowiedzialni za sprawdzanie, przeprowadzanie wywiadów i dokonywanie wyboru.