O nas

O nas

Razem sprawiamy, że opieka nad dziećmi jest przejrzysta

Babysits dotyczy nas wszystkich: społeczności rodziców, opiekunów, dzieci i zespołu Babysits. Ciekawi Cię rola, którą grasz?

Rodzice

Rodzice

Znalezienie godnej zaufania opiekunki do dziecka w Internecie może być trudne. W tym momencie pojawia się Babysits. Zapewniamy przejrzystą platformę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dzieci są w najlepszych rękach.

Jeśli szukasz zapaśnika dla malucha, mistrza w chowanego, zmieniarki pieluszek, pogromcy napadu złości, pomocnika w pracach domowych lub budowniczego z poduszek, Babysits z pewnością Ci pomoże!

Jak działa Babysits

Opiekunki do dzieci

Opiekunki do dzieci

Czy lubisz być swoim własnym szefem i wybierać własne godziny pracy i stawki? Czy absolutnie kochasz dzieci i chciałabyś zdobyć odpowiednie doświadczenie zawodowe i dodatkową gotówkę?

Społeczność Babysits to idealne miejsce dla opiekunek, mistrzów w chowanego, zmieniaczy pieluszek, pogromców napadów złości, pomocników domowych lub budowniczych z poduszek!

Jak działa Babysits

Dzieci

Dzieci

Bezpieczeństwo i komfort dzieci to priorytet numer jeden. Środki takie jak weryfikacja dowodu tożsamości, recenzje, referencje i inne eliminują obawy rodziców.

Dodatkowo, nasz poradnik obejmuje porady dotyczące opieki nad dziećmi, majsterkowanie, przepisy kulinarne i zajęcia, które pozwolą miło spędzić czas z dziećmi.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Poradnik

Zespół Babysits

Zespół Babysits

Babysits zostało założone w 2008 roku przez Petera van Soldta. Motywował go pomysł stworzenia łatwej w użyciu platformy, która zapewni rodzicom zarówno swobodę, jak i spokój ducha: narodziła się nasza misja wzmacniania społeczności wokół opieki nad dziećmi na całym świecie.

Dzisiaj Babysits składa się z zmotywowanego zespołu pracującego nad bezpieczną, dostępną i niedrogą opieką nad dziećmi. Bardzo cenimy sobie przejrzystość i ciągłe doskonalenie.

Nasze wartości

W Babysits wierzymy w działanie dla dobra społeczeństwa i pragniemy pozostawić po sobie planetę nadającą się do zamieszkania dla dzieci, które są sercem naszej globalnej społeczności.

Z tego powodu Babysits zostało członkiem Leaders for Climate Action, organizacji skupiającej firmy o podobnych wartościach, które zobowiązały się do podjęcia działań przeciwko zanieczyszczeniu dwutlenkiem węgla i zmianom klimatycznym. Część naszych przychodów przeznaczamy między innymi na usuwanie CO₂ z atmosfery.

Dowiedz się więcej tutaj:

Rosnąca globalna sieć placówek opieki nad dziećmi, rodziców i międzynarodowego zespołu, który za tym stoi

4 000 000+
Członkowie
28 500+
Miasta
79+
Kraje