O nas

O nas

Babysits to społeczność zajmująca się opieką nad dziećmi, wspierająca rodziców i opiekunki na całym świecie.

Jesteśmy społecznością opiekunek dla dzieci

Być może tuż za rogiem mieszka niesamowita opiekunka dla dziecka lub minąłeś w sklepie rodzica, który szuka weekendowej opiekunki.
Problem polega na tym, że nie zawsze rozmawiamy z ludźmi, których spotykamy po drodze, a to może utrudniać rodzicom i opiekunkom znalezienie siebie nawzajem.

W Babysits wierzymy w przyszłość, która zachęca do łatwiejszych rozwiązań codziennego życia.
To przekonanie zainspirowało nas do stworzenia intuicyjnej platformy, która łączy rodziców i opiekunki, zapewniając bezpieczną, łatwą i niedrogą opiekę dla dzieci.

Niezależnie od tego, czy jesteś lub szukasz towarzysza przygód dla dziecka, najlepszego gracza w chowanego, pogromcy pieluszek i przedszkolnych buntów, pomocnika w pracach domowych lub budowniczego poduszkowych zamków, u nas z pewnością znajdziesz odpowiednią osobę!

Rosnąca globalna sieć

1.700.000+
Członkowie
28.500+
Miasta
38+
Kraje
Mapa

Nasza podróż

Babysits zostało założone w 2008 roku przez Petera van Soldta. Motywowało go przekonanie, że prawdziwie dobra platforma opieki nad dziećmi daje sensowne rozwiązanie, które upraszcza codzienne zmagania. W rezultacie powstała internetowa społeczność zajmująca się opieką nad dziećmi, dzięki której rodzice i opiekunki mogą łatwo się poznać. Wystarczy wyszukać swoją okolicę, skontaktować się i zaplanować spotkania. Nie ma nic prostszego!

Ponad dziesięć lat później społeczność i organizacja Babysits gwałtownie wzrosła. Teraz jesteśmy oddanym międzynarodowym zespołem ludzi, którzy dbają o to, aby opieka nad dziećmi była bezpieczna, łatwa i niedroga. Razem budujemy doskonałą platformę i społeczność dla rodziców i opiekunek.

Połączyliśmy setki tysięcy rodziców i opiekunek do dzieci przez Internet i aplikację mobilną. Z naciskiem na naszą międzynarodową społeczność użytkowników i naszą obsługę klienta, Babysits jest teraz najłatwiejszym sposobem na znalezienie i zaplanowanie usług opieki nad dziećmi lub ofert pracy jako opiekunka dla dzieci.

Potrzebujemy twojej pomocy!
Wzywamy wykwalifikowanych pracowników opieki nad dziećmi do zarejestrowania się i aktualizacji ich aktualnej dostępności na platformie Babysits. Czytaj więcej
Razem chcemy pomóc tym, którzy pomagają i mogą potrzebować w tym czasie wykwalifikowanych opiekunów do dzieci. Lekarze, pielęgniarki, farmaceuci i wszyscy inni, którzy wspierają tę społeczność.
Zawsze stosuj się do przepisów wydanych przez władze lokalne w oparciu o aktualną sytuację w Twojej okolicy.