O nas

O nas

Razem sprawiamy, że opieka nad dziećmi jest przejrzysta

Jak to się zaczęło

Babysits zostało założone w 2008 roku przez Petera van Soldta. Zauważył on, że członkowie jego rodziny i bliscy przyjaciele mają trudności ze znalezieniem godnej zaufania, spełniającej ich oczekiwania opiekunki i doszedł do wniosku, że musi istnieć rozwiązanie. Dlatego powstało Babysits; platforma internetowa, na której możesz łatwo wyszukiwać opiekunki, filtrując wyniki według swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć dwujęzyczną nianię, dyspozycyjną opiekunkę na weekendy, czy opiekunkę z doświadczeniem w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach.

Misja

Celem Babysits jest poprawa jakości życia rodzin potrzebujących pomocy w opiece nad dziećmi, zapewnienie rodzicom spokoju ducha i pomoc w znalezieniu osoby idealnie pasującej do ich rodziny. Naszą misją jest umacnianie społeczności związanych z opieką nad dziećmi. Do tej pory Babysits rozrosło się do ponad 4 milionów członków na prawie każdym kontynencie, wspierając rodziny w codziennej opiece nad dziećmi.

Poznaj nasz zespół

Znalazłem Superopiekunkę dla moich dzieci poprzez Babysits i wykorzystuję to, czego nauczyłem się z własnego doświadczenia, aby ulepszyć platformę.

-Peter van Soldt-

Babysits składa się z zmotywowanego zespołu pracującego nad bezpieczną, dostępną i niedrogą opieką nad dziećmi. Wysoko cenimy przejrzystość i ciągłe doskonalenie. Aby mieć pewność, że Babysits jest jak najbardziej przyjazne dla członków, sami korzystamy z platformy, wraz z naszymi przyjaciółmi i członkami rodziny! Niezależnie od tego, czy chodzi o dodatkową pracę jako opiekunka do dzieci, czy o znalezienie opiekunki dla naszych własnych dzieci, to doświadczenie pomaga nam zapewnić najlepsze możliwe ulepszenia platformy.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Zaufanie i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Podejmujemy nadzwyczajne środki, aby platforma była jak najbardziej bezpieczna dla naszych członków.

Dowiedz się więcej
Przejrzystość
Przejrzystość

Wierzymy w otwartą, uczciwą i prostą platformę, która zapewnia naszym członkom wszystkie informacje potrzebne do podejmowania najlepszych możliwych decyzji.

Ochrona klimatu
Ochrona klimatu

Babysits dba o przyszłość dzieci! Dlatego przeznaczamy część naszych dochodów na usuwanie CO2 z atmosfery.

Dowiedz się więcej
Inkluzywność
Inkluzywność

Każdy może dołączyć do Babysits i znaleźć opiekunkę do dziecka lub pracę jako opiekunka bez względu na pochodzenie, płeć, religię, orientację seksualną itp.

Prywatność
Prywatność

Babysits naprawdę dba o prywatność Twoich danych. Przetwarzamy Twoje dane osobowe tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne.

Dowiedz się więcej

Pomagamy rodzinom na całym świecie

Rosnąca globalna sieć placówek opieki nad dziećmi, rodziców i międzynarodowego zespołu, który za tym stoi

5 000 000+
Członkowie
28 500+
Miasta
82+
Kraje

Jaka jest Twoja rola?

Safety

Rodziny

Znalezienie godnej zaufania opiekunki do dziecka w Internecie może być trudne. W tym momencie pojawia się Babysits. Zapewniamy przejrzystą platformę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dzieci są w najlepszych rękach.

Niezależnie od tego, czy szukasz dyspozycyjnej opiekunki, dwujęzycznej niani, osoby z doświadczeniem w opiece specjalnej czy opiekunki do odbierania dzieci ze szkoły - Babysits ma kogoś dla Ciebie!

Safety

Opiekunki do dziecka

Czy lubisz być swoim własnym szefem i wybierać własne godziny pracy i stawki? Czy absolutnie kochasz dzieci i chciałabyś zdobyć odpowiednie doświadczenie zawodowe i dodatkową gotówkę?

Społeczność Babysits to idealne miejsce dla opiekunek, mistrzów w chowanego, zmieniaczy pieluszek, pogromców napadów złości, pomocników domowych lub budowniczych z poduszek!

Safety

Dzieci

Bezpieczeństwo i komfort dzieci to priorytet numer jeden. Środki takie jak weryfikacja dowodu tożsamości, recenzje, referencje i inne eliminują obawy rodziców.

Dodatkowo, nasz poradnik obejmuje porady dotyczące opieki nad dziećmi, majsterkowanie, przepisy kulinarne i zajęcia, które pozwolą miło spędzić czas z dziećmi.

Zawsze staramy się robić właściwe rzeczy we właściwy sposób.

Zapisz mnie!