Superopiekunka: Odkryj wysoce polecane opiekunki do dzieci

Supersitter

Odkryj wysoce polecane opiekunki do dzieci

Program Superopiekunka Babysits wyróżnia najwyżej oceniane i najbardziej aktywne opiekunki w naszej społeczności.

Jak zostać superopiekunką? / Dlaczego wybrać superopiekunkę?

Superopiekunki sprawdziły się, zapewniając doskonałe usługi w społeczności Babysits. Z tego powodu nagradzamy je lepszą widocznością w rankingach wyszukiwania, a także odznaką superopiekunki! W ten sposób te opiekunki wyróżniają się, a rodzice mogą je łatwo znaleźć w wynikach wyszukiwania lub korzystając z filtrów. W ten sposób dziękujemy i doceniamy tych opiekunów.

Kryteria bycia superopiekunką są następujące:

Ogólna ocena 4.5+

Superopiekunka ma średnią ocenę 4.5 lub wyższą na podstawie recenzji rodziców Babysits. Ci rodzice mieli doskonałe doświadczenia korzystając z usług opiekunki.

90% Wskaźnik odpowiedzi

Te przyjazne superopiekunki odpowiadają na ponad 90% otrzymanych wiadomości od rodziców. Rodzice mogą mieć pewność, że otrzymają odpowiedź na wysłane wiadomości.

Czas odpowiedzi

Supersitterzy to aktywni użytkownicy, którzy odpowiadają na 90% nowych wiadomości w ciągu 24 godzin. Dzięki temu rodzice mogą spodziewać się szybkiej odpowiedzi od tych opiekunów.

Rezerwacje

Superopiekunki zostały zarezerwowane za pośrednictwem platformy Babysits. Rodzice mogą mieć większą pewność, że te opiekunki są niezawodne i dotrzymują obietnic.

Wymagania

Aby dać rodzicom pewność, że zatrudniają odpowiedzialną i doświadczoną opiekunkę, oczekujemy, że superopiekunka będzie utrzymywać wysoki poziom opieki:

  • Średnia ocena 4.5 lub wyższa
  • Wskaźnik odpowiedzi powyżej 90% wiadomości
  • Czas reakcji w ciągu 24 godzin
  • Planuj wszystkie swoje rezerwacje przez Babysits
  • Bądź aktywny na platformie Babysits

Co miesiąc sprawdzamy, czy superopiekunki spełniają powyższe wymagania. Jeśli spełnią, utrzymają swój status Superopiekunki.

Odkryj superopiekunki społeczności