Superopiekunka: Odkryj polecane opiekunki do dzieci

Supersitter

Odkryj polecane opiekunki do dzieci

Program Superopiekunka Babysits wyróżnia najwyżej oceniane i najbardziej aktywne opiekunki w naszej społeczności.

Jak zostać superopiekunką? / Dlaczego wybrać superopiekunkę?

Superopiekunki sprawdziły się, zapewniając doskonałe usługi w społeczności Babysits. Z tego powodu nagradzamy je lepszą widocznością w rankingach wyszukiwania, a także odznaką superopiekunki! W ten sposób te opiekunki wyróżniają się, a rodzice mogą je łatwo znaleźć w wynikach wyszukiwania lub korzystając z filtrów. W ten sposób dziękujemy i doceniamy tych opiekunów.

Kryteria bycia superopiekunką są następujące:

Ogólna ocena 4.5+

Superopiekunka ma średnią ocenę 4.5 lub wyższą na podstawie recenzji rodziców Babysits. Ci rodzice mieli doskonałe doświadczenia korzystając z usług opiekunki.

90% Wskaźnik odpowiedzi

Te przyjazne superopiekunki odpowiadają na ponad 90% otrzymanych wiadomości od rodziców. Rodzice mogą mieć pewność, że otrzymają odpowiedź na wysłane wiadomości.

Czas odpowiedzi

Superopiekunowie są aktywnymi członkami i odpowiadają na 90% nowych wiadomości w ciągu 24 godzin. W ten sposób rodzice mogą oczekiwać szybkiej reakcji ze strony superopiekunów.

Rezerwacje

Superopiekunki zostały zarezerwowane za pośrednictwem platformy Babysits. Rodzice mogą mieć większą pewność, że te opiekunki są niezawodne i dotrzymują obietnic.

Wymagania

Aby dać rodzicom pewność, że zatrudniają odpowiedzialną i doświadczoną opiekunkę, oczekujemy, że superopiekunka będzie utrzymywać wysoki poziom opieki:

  • Średnia ocena 4.5 lub wyższa
  • Wskaźnik odpowiedzi powyżej 90% wiadomości
  • Czas reakcji w ciągu 24 godzin
  • Planuj wszystkie swoje rezerwacje przez Babysits
  • Bądź aktywny na platformie Babysits

Co miesiąc sprawdzamy, czy superopiekunki spełniają powyższe wymagania. Jeśli spełnią, utrzymają swój status Superopiekunki.

Odkryj superopiekunki społeczności