Babysits

Szukasz pracy jako opiekunka do dziecka?

Jesteśmy społecznością opiekunek do dzieci

169 dostępnych ofert pracy dla opiekunki do dzieci
Bezpłatny dla opiekunek
Łatwy kontakt z rodzicami
Elastyczne planowanie
Pomocne opinie i referencje
Bezpieczna platforma i wiadomości

Wiele opiekunek do dzieci już się zarejestrowało!

Szukasz pracy jako opiekunka dla dziecka? Wiele opiekunek skorzystało już z darmowej rejestracji na Babysits. Dołącz do nich, tworząc swój darmowy profil i kontaktuj się z rodzicami w Twojej okolicy. Znalezienie pracy jako opiekunka dla dzieci nigdy nie było tak łatwe.

Jak to działa

1. Zapisz się

Zarejestruj się i opublikuj swój profil! Im więcej dodasz szczegółów i weryfikacji na profilu, tym lepsza będzie jego widoczność.

2. Kontaktuj się

Kontaktuj się, rozmawiaj i dokonaj wyboru. Babysits jest darmową witryną dla opiekunek do dzieci.

3. Zaplanuj spotkania

Planowanie spotkań jest łatwe dzięki naszemu terminarzowi spotkań. Dzięki naszym przypomnieniom nigdy nic Cię nie ominie.

Pomysły, porady i zajęcia dla dzieci

Szukasz pomysłów na opiekę nad dziećmi, porad dla rodziców lub zajęć dla dzieci? Sprawdź nasz poradnik!

Darmowa aplikacja mobilna

Co opiekunki do dzieci mówią o społeczności?

Monika

Monika

W witrynie podobało mi się to, że mogłam kontaktować się tylko z ofertami pracy i rodzinami, z którymi chciałam współpracować. Teraz mam regularną weekendową pracę jako opiekunka dla dzieci z dwójką wspaniałych dzieci.
Klaudia

Klaudia

Zarejestrowałam się za pośrednictwem strony internetowej i bardzo łatwo było stworzyć swój profil. Jest to bardzo przydatna strona internetowa, aby szybko znaleźć pracę jako opiekunka dla dziecka. Dodatkowo, bardzo mi się podobało, że mogłam zobaczyć, czy rodzice mieszkają w okolicy, czy nie. Super sprawa!
Zosia

Zosia

Szukałam pracy, dzięki której mógłabym zarobić dodatkowe pieniądze. Za pośrednictwem tej strony znalazłam rodzinę, dla której teraz pracuję jako opiekunka dla dziecka dwie noce w tygodniu.

Oferty pracy opiekunka dla dziecka