Dla prasy

Dla prasy

Korzystając z tej Witryny, zgadzam się z jej Regulaminem. Wszystkie treści pobrane z Witryny (zdjęcia, audio i wideo itp.) mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów redakcyjnych. Jakiekolwiek inne wykorzystanie zawartości Witryny, w tym między innymi do użytku osobistego lub komercyjnego, jest surowo zabronione.

O Babysits

O Babysits

Nasza misja umacniania społeczności związanych z opieką nad dziećmi zaprowadziła Babysits do 90 krajów na 6 kontynentach.

Nasza platforma ma ponad 5 000 000 członków na całym świecie i zapewnia bezpieczną, dostępną i niedrogą opiekę nad dziećmi. Dajemy rodzicom i podmiotom świadczącym opiekę nad dziećmi władzę i przejrzystość w podejmowaniu własnych, świadomych decyzji dotyczących opieki nad dziećmi.

Przeczytaj o nas więcej

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół uwielbia pracować z dziennikarzami na całym świecie i dzielić się naszymi wyjątkowymi historiami. Chcesz nawiązać współpracę lub napisać o Babysits? Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy zawsze otwarci na potencjalną współpracę! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Babysits i sposobach współpracy, zapoznaj się z naszym zestawem medialnym.

Pobierz zestaw medialny Babysits

Marka Babysits

W prasie

Między innymi w...

Asia One CBS News Greenpeace
Asia One CBS News Greenpeace
Asia One CBS News Greenpeace
Asia One CBS News Greenpeace