Prezent na Walentynki DIY

Prezent na Walentynki DIY

Autor: Babysits, 3 min czytania

Już niedługo Walentynki! Wybraliście już prezenty dla swoich bliskich? Zamiast kupować drogi prezent, przygotowaliśmy dla Was coś, co możecie zrobić sami i uszczęśliwić swoich najbliższych. Nie pożałujecie!

Daliście kiedyś swoim bliskim liściki na Walentynki? Wierzymy, że czasami wiadomość jest silniejsza niż prezent, ponieważ:

  • Wzmacnia relacje (między partnerami, braćmi, przyjaciółmi, itd.);
  • Poprawia humor;
  • Jest pozytywna;
  • Motywuje Cię!

To jest naprawdę łatwe do zrobienia. Rozpocznij od kwadratowej kartki papieru i postępuj według poniższej instrukcji:

valentines day card

Czasami najprostsze rzeczy w życiu są najpiękniejsze. Prawda? My wybraliśmy papier koloru czerwonego i różowego, ale możecie wybrać taki, który Wam się podoba.

Kiedy Wasz projekt jest już gotowy, musicie tylko dodać wiadomość od serca dla bliskiej Wam osoby. Możecie również wydrukować nasze kartki na Walentynki z maskotką Babysits i włożyć je do złożonego przez Was serduszka.

free printable Valentines day card

free printable Valentines day cards

Rodzice, którzy planują znaleźć opiekunkę na Walentynki, aby mogli wyjść z partnerem lub przyjaciółmi również mogą przygotować takie serduszko na prezent.
Pamiętajcie, że możecie dać ten prezent każdej ważnej osobie w waszym życiu, która sprawia, że czujecie się specjalni i kochani. Jeśli na przykład codziennie chodzicie na kawę lub lunch do tej samej kawiarni, możecie w ten sposób podziękować wspaniałej obsłudze. Jeśli macie w pracy kogoś, kto często Wam pomaga to możecie im podziękować korzystając z tego pomysłu. Oczywiście, jest to również idealne podziękowanie dla opiekunki, która często zajmuje się waszymi pociechami.

Istnieje wielu ludzi, którym możecie podziękować, aby czuli się docenieni!

Mały gest, ale cieszy! Zobaczcie jak Babysits dzieli się miłością!

Czasami miła wiadomość to najlepszy prezent, aby pokazać innym, że o nich dbamy. Szczególnie, jeśli wiadomość jest od serca. Nie musicie rozpisywać się na wiele stron, wystarczy kilka ciepłych słów, aby ktoś od razu poczuł się lepiej!

Szczęśliwych Walentynek!