Poznajcie maskotkę Babysits!

Poznajcie maskotkę Babysits!

Autor: Babysits, 2 min czytania

Mamy dzisiaj dla Was coś ekscytującego! Jak wiecie, wszyscy w Babysits nieustannie pracujemy nad ulepszeniem platformy dla 1,5 miliona użytkowników na całym świecie. Odpowiadamy na Wasze pytania, planujemy nowe funkcje i tworzymy informacyjne treści. To wszystko zajmuje dużo czasu, więc od teraz mamy małego pomocnika - maskotkę Babysits!

Zacznijmy jednak od początku: kim jest nasz słodki, mały pomocnik?

Nasz mały pomocnik jest taki sam jak Ty - niedawno zapoznał się z naszą platformą i cały czas przegląda wszystkie funkcje Babysits, które pomogą Ci znaleźć odpowiednią opiekunkę do dziecka. Nasza maskotka jest trochę wstydliwa, a jej futro ma ją chronić i wspierać tak jak my wspieramy codziennie Ciebie. Babysits mascot

Jak nasza maskotka może Ci pomóc?

Jak już wspomnieliśmy, nasza maskotka będzie towarzyszyć Ci podczas Twojego pobytu na Babysits. Maskotka z pewnością pojawi się i pomoże, kiedy będziesz tego potrzebować. Ona wie, jak ciężko jest znaleźć odpowiednią osobę do opieki nad swoim dzieckiem i będzie służyć pomocnymi informacjami i wskazówkami na naszym Instagramie. Być może widzieliście ją już na naszych niedawnych postach na Instagramie.

Dlaczego nazywamy naszego pomocnika tylko “maskotką”?

Bardzo dobre pytanie! Aktualnie szukamy imienia dla naszego nowego pomocnika, ale ponieważ maskotka ma pomagać naszej społeczności, potrzebujemy Waszej pomocy. Udajcie się na nasz profil na Facebook’u i pomóżcie nam znaleźć fajne imię! Ten link zaprowadzi Was bezpośrednio do odpowiedniego posta. Czekamy na Wasze ciekawe pomysły!

Jeśli spotkaliście już naszego pomocnika na naszej stronie lub Instagramie, zróbcie zrzut ekranu, dodajcie na Instagramie i otagujcie nas @Babysits. Nasza maskotka chce Was poznać!