Odznaki Babysits - co to jest?

Odznaki Babysits - co to jest?

Autor: Babysits, 5 min czytania

Szukając opiekunki lub pracy jako opiekunka do dziecka, jedną z pierwszych rzeczy, o których powinieneś pomyśleć, jest Twoja widoczność. Aby poprawić swoją widoczność, powinieneś zdobyć więcej odznak!

Odznaki to sposób na poprawienie rankingu wyszukiwania na platformie. Im więcej zdobywasz odznak, tym większe masz szanse na kontakt z innymi użytkownikami na Babysits.

Zdobywanie odznak to nie tylko zwiększanie widoczności, ale także budowanie zmotywowanej społeczności przez prezentowanie wysokiej jakości zweryfikowanych profili.

Oznacza to, że posiadanie pełnego profilu i częste korzystanie z platformy Babysits zwiększy Twoje szanse na znalezienie pracy jako opiekunka do dziecka lub znalezienie idealnej opiekunki do dziecka.

Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, jak odblokować wszystkie odznaki Babysits:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat każdej odznaki, czytaj dalej!

Odznaki Babysits są pokazane z naszą kochaną maskotką, Barry, który zawsze stara się pomóc naszej społeczności Babysits! Spójrz na poniższe zdjęcie, aby zobaczyć je wszystkie:

Zdobywaj odznaki, aby zwiększyć swoją widoczność

Jak zdobyć odznaki?

Zdobywaj odznaki, aby zwiększyć swoją widoczność

1. Zweryfikowany E-mail - Najpierw powinieneś stworzyć profil i zweryfikować swój adres e-mail, aby rozpocząć przygodę z Babysits!

2. Zdjęcie profilowe - Po potwierdzeniu adresu e-mail możesz stworzyć swój profil. Po pierwsze, musisz przesłać zdjęcie profilowe. Aby zrobić idealne zdjęcie profilowe, upewnij się, że patrzysz bezpośrednio w kamerę, a tło powinno mieć jednolite białe tło bez filtrów. Unikaj akcesoriów, takich jak okulary przeciwsłoneczne lub czapki, i zadbaj o dobre oświetlenie.

3. Rozszerzony opis profilu - ważne jest, aby się przedstawić i sprecyzować, dlaczego szukasz pracy lub opiekunki do dzieci.

4. Film profilowy - zalecamy dodanie filmu, gdyż film powie o Tobie więcej niż zdjęcie. Jest to szansa na pokazanie swojej ciepłej osobowości. Podczas tworzenia wideo profilowego, spróbuj wykorzystać wszystkie dostępne 40 sekund, aby opowiedzieć o sobie jasno, zwięźle i ciekawie!

Zdobywaj odznaki, aby zwiększyć swoją widoczność

5. Konto zweryfikowane - jesteśmy godną zaufania platformą opieki nad dziećmi, dlatego zapewniamy użytkownikom możliwość weryfikacji ich tożsamości za pomocą rządowego dokumentu tożsamości. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

6. Pierwsza referencja - aby Twój profil był jeszcze bardziej profesjonalny i godny zaufania, powinieneś poprosić o referencję. Referencje to świetny sposób, aby pokazać innym, jak wiarygodna jest Twoja praca.

7. Połączenie z Facebookiem - Połącz się z Facebookiem i odkryj zaufane kontakty z rodzicami i opiekunkami.

8. Połączenie Apple - Połącz się z Apple, aby zweryfikować swoje konto.

Zdobywaj odznaki, aby zwiększyć swoją widoczność

9. Połączenie z Google - Połącz się z Google i odkryj zaufane kontakty z rodzicami i opiekunami.

10. Połączono z LinkedIn - Połącz się z LinkedIn, aby zweryfikować swoje konto.

11. Obserwuj na Facebooku - Obserwuj Babysits na Facebooku, aby odkryć porady, wskazówki i fantastyczne pomysły.

12. Obserwuj na Instagramie - Obserwuj Babysits na Instagramie, aby odkryć pomysły na majsterkowanie, przepisy dla dzieci i wskazówki dla opiekunów i rodziców.

Zdobywaj odznaki, aby zwiększyć swoją widoczność

13. LinkedIn profesjonalista - Jesteś profesjonalistą, więc obserwuj Babysits na LinkedIn, aby być na bieżąco z osiągnięciami firmy i nie tylko!

14. Udostępnione na Facebooku - Udostępnij swój profil na Facebooku, aby poinformować znajomych o swoim nowym profilu!

15. Udostępnione na Twitterze - Udostępnij swój profil na Twitterze, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców!

16. Aktualizacja dostępności - niezależnie od tego, czy szukasz pracy, czy opiekunki, bardzo ważne jest, aby określić, kiedy jesteś dostępny / kiedy kogoś potrzebujesz. W ten sposób łatwiej będzie znaleźć odpowiednie dopasowanie.

Zdobywaj odznaki, aby zwiększyć swoją widoczność

Nowe: 17. Zweryfikowany numer telefonu - Zweryfikuj swój numer telefonu tutaj aby Twój profil był bardziej niezawodny.

18. Rozpowszechniłem mój plakat - Pobierz i roześlij swój spersonalizowany plakat, aby zwiększyć swoje szanse w społeczności opiekunek poza Internetem.

19. Pierwsza rezerwacja - Umów się na spotkanie z rodzicem lub opiekunką korzystając z naszego planera rezerwacji. Pomoże Ci to śledzić wszystkie swoje rezerwacje.

20. Pierwsza recenzja - Jak poszło spotkanie? Mamy nadzieję, że poszło naprawdę dobrze! Jeśli tak, możesz poprosić użytkowników, z którymi się kontaktowałeś, o wystawienie Ci recenzji.

Zdobywaj odznaki, aby zwiększyć swoją widoczność

21. Pierwsza wizyta powtórna - Czy chciałbyś ponownie pracować z tą samą osobą? Zaplanuj kolejne spotkanie z tym samym użytkownikiem.

22. Ostatnie logowanie - Jeśli chcesz pojawić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Babysits, musisz logować się co kilka dni!

Barry, maskotka Babysits!


Odznaki wydają się trudne do zdobycia, ale jeśli stworzysz pełny profil ze wszystkimi informacjami to masz za sobą pół drogi.

Im więcej odznak Babysits zdobędziesz, tym bardziej zwiększasz wiarygodność platformy! Zacznij teraz, aby dołączyć do tej wspaniałej społeczności!