Co to znaczy, że ktoś dostarczył dokument tożsamości?

Chcemy, abyś był pewien, że ludzie w Babysits są tymi, za których się podają.

Jednym ze sposobów jest dostarczenie przez użytkownika dokumentu tożsamości. Może to być prawo jazdy, paszport, dowód osobisty itp.

Jeśli jest napisane „Dostarczony dokument tożsamości” dla rodzica lub opiekunki, oznacza to, że ta osoba pomyślnie dodała dokument tożsamości. Pomaga nam to chronić Babysits, walczyć z oszustwami i nie tylko.

Czy dodanie dokumentu tożsamości jest bezpieczne?

Weryfikacja tożsamości jest przeprowadzana w bezpieczny sposób przez naszego partnera Stripe. Niezależnie od powodu, Twój identyfikator nigdy nie zostanie udostępniony nikomu, kto korzysta z Babysits lub stronom trzecim.

Jak sprawdzany jest dokument tożsamości?

Użytkownicy przechwytują obrazy dokumentów tożsamości za pomocą aparatu stacjonarnego lub telefonu komórkowego i wysyłają je do Babysits. Program próbuje ustalić, czy przesłany dokument jest autentyczny.

Następnie użytkownicy muszą zrobić selfie. Służy do weryfikacji, czy twarz w dokumencie tożsamości i selfie pasują do siebie.

Zakończenie tego procesu nie jest poparciem jakiegokolwiek rodzica czy opiekunki do dziecka, nie gwarantuje czyjejś tożsamości i nie jest zapewnieniem, że interakcja z nimi będzie bezpieczna. Zawsze kieruj się własnym osądem i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa.