Aktualna polityka Babysits podczas Koronawirusa

Aktualna polityka Babysits podczas Koronawirusa

Autor: Babysits
2 min czytania

Z powodu wybuchu wirusa koronawirusa nastąpił kryzys opieki nad dziećmi. Nie tylko rodzice pracujący w kluczowych sektorach borykają się z opieką nad dziećmi, ale także rodzice, którzy muszą teraz pracować z domu, potrzebują opieki nad dziećmi. Naszym obowiązkiem jest zapewnienie naszej społeczności możliwie najlepszego wsparcia.

Przyjmując wytyczne RIVM, staramy się zapewnić jak najlepszą poradę naszej społeczności. Na dany moment fizyczna opieka nad dziećmi jest dozwolona, ale z dodatkowymi środkami ostrożności. Prosimy, aby nasza społeczność chroniła się, postępując zgodnie z zaleceniami i przestrzegając naszej polityki bezpiecznej opieki nad dziećmi w czasach dystansu społecznego. W przypadku pytań możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

W celu ograniczenia rozprzestrzeniania się COVID-19 musimy wprowadzić zmiany w naszym codziennym życiu. Stworzyliśmy dwie nowe funkcje: zdalną opiekę nad dziećmi i pomoc w odrabianiu lekcji online dla rodziców i opiekunów, którzy są zobowiązani fizycznym (społecznym) dystansowaniem, ale nadal potrzebują pomocy.

Biorąc pod uwagę wytyczne RIVM, staramy się udzielać naszej społeczności jak najlepszej porady. W tej chwili można fizycznie wykonywać opiekę nad dziećmi. Istnieją jednak pewne dostosowane wytyczne. Prosimy, aby nasza społeczność postępowała zgodnie z radami i przestrzegała naszej polityki bezpiecznej opieki nad dziećmi w czasach dystansu społecznego. W przypadku pytań możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Dla rodziców i opiekunów, którzy nie chcą już fizycznej opieki nad dziećmi z powodu wirusa, uruchomiliśmy dwie nowe funkcje, a mianowicie zdalną opiekę nad dziećmi i pomoc w odrabianiu prac domowych.

infographic

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa opieki nad dziećmi podczas dystansu społecznego lub innych rzeczy związanych z koronawirusem? Przeczytaj więcej w konkretnych artykułach, które pisaliśmy wcześniej:

Bezpieczna opieka nad dziećmi na odległość

Zdalna opieka nad dziećmi

praca w domu z dziećmi

Wskazówki i zajęcia w domu

Dołącz do społeczności opieki nad dziećmi!

Zarejestruj się za darmo