Opiekunka do dziecka w Sydney: Isabella

Isabella

Opiekunka do dziecka w Sydney: Isabella

Isabella

Wiek
20
Stawka godzinowa
30,00 AUD/godz
Ostatnia aktywność:

Automatyczne tłumaczenia mogą nie być całkowicie dokładne.

As a 20-year-old babysitter, I have 2 years of experience caring for babies and toddlers. I am friendly, patient, and responsible, and I enjoy activities like drawing, crafting, and music. I'm comfortable with pets, cooking, and doing household chores. While I don't have any formal first aid training, I have a high school diploma and am nearly finished with an English language course. I'd be happy..

Charakter
  • Przyjazny
  • Cierpliwy
  • Odpowiedzialny

Doświadczenie
> 2 lata
Doświadczenie z wiekiem
  • Niemowlę
  • Małe dziecko

Oficjalny dokument tożsamości
Isabella złożył(a) oficjalny dokument tożsamości i ukończył(a) sprawdzanie weryfikacji zdjęcia. Dowiedz się więcej

Dostępność

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc
Zaktualizowano: 11 kwietnia 2026

O mnie

Prawo jazdy
Nie
Samochód
Nie
Ma dzieci
Nie
Palący
Nie
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, którymi się posługuję
  • Angielski
  • Portugalski

Edukacja i certyfikaty

Poziom wykształcenia
Wykształcenie średnie
Szczegóły dotyczące edukacji
high school diploma, English Course almost completed.

Moje supermoce opiekunki

Prace ręczne
Rysunek
Muzyka

Odpowiada mi

Obecność zwierząt
Gotowanie
Pomoc w domu

Lokalizacja

Opiekunka do dziecka w Sydney, Nowa Południowa Walia
Ładowanie...

Weryfikacje

Oficjalny dokument tożsamości
Adres e-mail

Aktywność

Członek od
Listopad 2025
Ostatnia aktywność

Udostępnij ten profil


Zarejestruj się za darmo

Chcesz dołączyć?

Opiekunka do dziecka w Sydney: Isabella
Wiek
20
Stawka godzinowa
30,00 AUD/godz

Dołącz i zaplanuj coś fajnego

Ochrona członków

Nasza opłata za ochronę członków jest obowiązkowa przy rezerwacji opieki nad dziećmi przez Babysits. Jest dodawana do każdej rezerwacji dokonanej za pomocą przycisku "Zarezerwuj teraz". Opłata wynosi 3% dla członków Premium i 15% dla członków nieposiadających Premium.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Twoja opiekunka do dziecka odwoła lub nie pojawi się, zwrócimy Ci pieniądze. Opiekunki do dziecka, które się nie pojawią, mogą mieć zmieniony status profilu.

Bezpieczne transakcje

Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane przez całą transakcję. Nie przekażemy ich opiekunce do dziecka aż do 24 godzin po zakończeniu rezerwacji, dając Ci czas na kontakt, jeśli coś poszło nie tak.

Nasze wsparcie

Nasz zespół wsparcia pomaga rozwiązać wszelkie problemy z rezerwacjami lub spory. Skontaktuj się z nami, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.