Opiekunka do dziecka w Ottawa: Rachel

Rachel

Opiekunka do dziecka w Ottawa: Rachel

Rachel

Wiek
26
Stawka godzinowa
20,00 CAD/godz
Ostatnia aktywność:

Automatyczne tłumaczenia mogą nie być całkowicie dokładne.

I have a full time job so will only be looking for occasional sitting in the evenings and weekends! Hello! I have many years of experience growing up with so many family members around I feel like I was always babysitting someone! From working in daycares, full time nannying, regularly babysitting and moving to London England to be an au pair! I've always loved kids and this side passion never feels..

Charakter
  • Odpowiedzialny
  • Wysportowany
  • Spokojny

Doświadczenie
> 10 lat
Doświadczenie z wiekiem
  • Niemowlę
  • Małe dziecko
  • Przedszkolak

Oficjalny dokument tożsamości
Rachel złożył(a) oficjalny dokument tożsamości i ukończył(a) sprawdzanie weryfikacji zdjęcia. Dowiedz się więcej

Dostępność

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc
Zaktualizowano: 11 kwietnia 2026

O mnie

Prawo jazdy
Tak
Samochód
Nie
Ma dzieci
Nie
Palący
Nie
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, którymi się posługuję
  • Angielski

Edukacja i certyfikaty

Poziom wykształcenia
Wykształcenie policealne
Szczegóły dotyczące edukacji
Completed Bachelor of Bussiness

Moje supermoce opiekunki

Muzyka
Gry

Odpowiada mi

Obecność zwierząt
Gotowanie
Pomoc w domu
Pomoc w odrabianiu zadań domowych

Lokalizacja

Ładowanie...

Weryfikacje

Oficjalny dokument tożsamości
Adres e-mail

Aktywność

Członek od
Kwiecień 2026
Ostatnia aktywność

Udostępnij ten profil


Zarejestruj się za darmo

Chcesz dołączyć?

Opiekunka do dziecka w Ottawa: Rachel
Wiek
26
Stawka godzinowa
20,00 CAD/godz

Dołącz i zaplanuj coś fajnego

Ochrona członków

Nasza opłata za ochronę członków jest obowiązkowa przy rezerwacji opieki nad dziećmi przez Babysits. Jest dodawana do każdej rezerwacji dokonanej za pomocą przycisku "Zarezerwuj teraz". Opłata wynosi 3% dla członków Premium i 15% dla członków nieposiadających Premium.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Twoja opiekunka do dziecka odwoła lub nie pojawi się, zwrócimy Ci pieniądze. Opiekunki do dziecka, które się nie pojawią, mogą mieć zmieniony status profilu.

Bezpieczne transakcje

Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane przez całą transakcję. Nie przekażemy ich opiekunce do dziecka aż do 24 godzin po zakończeniu rezerwacji, dając Ci czas na kontakt, jeśli coś poszło nie tak.

Nasze wsparcie

Nasz zespół wsparcia pomaga rozwiązać wszelkie problemy z rezerwacjami lub spory. Skontaktuj się z nami, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.