Praca dla opiekunki do dziecka w Sydney: Avani

Avani

Praca dla opiekunki do dziecka w Sydney: Avani

Avani

Stawka godzinowa
25,00 AUD/godz
Ostatnia aktywność:

Automatyczne tłumaczenia mogą nie być całkowicie dokładne.

Our family is looking for a nurturing babysitter to care for our curious 8-month-old baby. We'd love someone comfortable with cooking who can engage our little one with playful activities. If you have experience working with infants and a passion for childcare, we'd be delighted to meet you.

Charaktery dzieci
  • Ciekawski
  • Spokojny
  • Figlarny

Liczba dzieci
1
Wiek dzieci
  • Niemowlę

Oficjalny dokument tożsamości
Avani złożył(a) oficjalny dokument tożsamości i ukończył(a) sprawdzanie weryfikacji zdjęcia. Dowiedz się więcej

Kiedy potrzebujemy opiekunki

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc
Zaktualizowano: 27 kwietnia 2025

O naszej rodzinie

Szukam
  • Opiekunka do dziecka
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, w których mówimy
  • Angielski
  • Hindi
Ulubione
15 razy

Potrzebujemy opiekunki do dziecka, której odpowiada

Gotowanie

Lokalizacja

Praca dla opiekunki do dziecka w Sydney, Nowa Południowa Walia
Ładowanie...

Weryfikacje

Oficjalny dokument tożsamości
Adres e-mail
Konto Google

Aktywność

Członek od
Kwiecień 2025
Ostatnia aktywność
Wiadomości z odpowiedzią
33%
Średni czas reakcji
2 miesiące

Udostępnij ten profil


Zarejestruj się za darmo

Chcesz dołączyć?

Babysits jest bezpłatne dla opiekunek do dzieci!
Praca dla opiekunki do dziecka w Sydney: Avani
Stawka godzinowa
25,00 AUD/godz

Dołącz i zaplanuj coś fajnego

Ochrona członków

Nasza opłata za ochronę członków jest obowiązkowa przy rezerwacji opieki nad dziećmi przez Babysits. Jest dodawana do każdej rezerwacji dokonanej za pomocą przycisku "Zarezerwuj teraz". Opłata wynosi 3% dla członków Premium i 15% dla członków nieposiadających Premium.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Twoja opiekunka do dziecka odwoła lub nie pojawi się, zwrócimy Ci pieniądze. Opiekunki do dziecka, które się nie pojawią, mogą mieć zmieniony status profilu.

Bezpieczne transakcje

Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane przez całą transakcję. Nie przekażemy ich opiekunce do dziecka aż do 24 godzin po zakończeniu rezerwacji, dając Ci czas na kontakt, jeśli coś poszło nie tak.

Nasze wsparcie

Nasz zespół wsparcia pomaga rozwiązać wszelkie problemy z rezerwacjami lub spory. Skontaktuj się z nami, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.