Opiekunka do dziecka w Opatów (Województwo śląskie): Julia

Julia

Opiekunka do dziecka w Opatów (Województwo śląskie): Julia

Julia

Wiek
26
Stawka godzinowa
30,00 zł/godz
Ostatnia aktywność:

Jestem doświadczoną opiekunką do dzieci w wieku niemowlęcym i pociesznym. Mam 9 lat doświadczenia w opiece nad dziećmi. Jestem odpowiedzialna, troskliwa i przyjazna. Mogę pomóc dzieciom w rysowaniu, pracach ręcznych oraz grach. Jestem również komfortowa z obecnością zwierząt i gotowaniem. Posiadam prawo jazdy i własne auto, więc mogę zapewnić elastyczne godziny opieki. Jako rodzic, rozumiem potrzeby..

Charakter
  • Odpowiedzialny
  • Troskliwy
  • Przyjazny

Doświadczenie
> 9 lat
Doświadczenie z wiekiem
  • Niemowlę
  • Małe dziecko

Dostępność

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc
Zaktualizowano: 3 stycznia 2026

O mnie

Prawo jazdy
Tak
Samochód
Tak
Ma dzieci
Tak
Palący
Nie
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, którymi się posługuję
  • Polski

Edukacja i certyfikaty

Poziom wykształcenia
Wykształcenie średnie
Szczegóły dotyczące edukacji
Ukończone

Moje supermoce opiekunki

Prace ręczne
Rysunek
Gry

Odpowiada mi

Obecność zwierząt
Gotowanie

Lokalizacja

Opiekunka do dziecka w Opatów (Województwo śląskie), Powiat kłobucki, Województwo śląskie
Ładowanie...

Weryfikacje

Adres e-mail
Konto Apple

Aktywność

Członek od
Styczeń 2026
Ostatnia aktywność

Udostępnij ten profil


Zarejestruj się za darmo

Chcesz dołączyć?

Opiekunka do dziecka w Opatów (Województwo śląskie): Julia
Wiek
26
Stawka godzinowa
30,00 zł/godz

Dołącz i zaplanuj coś fajnego

Ochrona członków

Nasza opłata za ochronę członków jest obowiązkowa przy rezerwacji opieki nad dziećmi przez Babysits. Jest dodawana do każdej rezerwacji dokonanej za pomocą przycisku "Zarezerwuj teraz". Opłata wynosi 3% dla członków Premium i 15% dla członków nieposiadających Premium.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Twoja opiekunka do dziecka odwoła lub nie pojawi się, zwrócimy Ci pieniądze. Opiekunki do dziecka, które się nie pojawią, mogą mieć zmieniony status profilu.

Bezpieczne transakcje

Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane przez całą transakcję. Nie przekażemy ich opiekunce do dziecka aż do 24 godzin po zakończeniu rezerwacji, dając Ci czas na kontakt, jeśli coś poszło nie tak.

Nasze wsparcie

Nasz zespół wsparcia pomaga rozwiązać wszelkie problemy z rezerwacjami lub spory. Skontaktuj się z nami, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.