Opiekunka do dziecka w Legionowo: Tadeusz

Tadeusz

Opiekunka do dziecka w Legionowo: Tadeusz

Tadeusz

Wiek
64
Stawka godzinowa
25,00 zł/godz
Ostatnia aktywność:

Jestem doświadczonym opiekunem do dzieci, mając za sobą ponad 11 lat pracy. Opiekowałem się dziećmi w różnym wieku - od niemowląt po dzieci w wieku szkolnym. Jestem osobą troskliwą, cierpliwą i empatyczną. Posiadam umiejętności w takich obszarach jak czytanie, języki, muzyka i gry. Czuję się również komfortowo pomagając w odrabianiu lekcji oraz pracach domowych. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi..

Charakter
  • Troskliwy
  • Cierpliwy
  • Empatyczny

Doświadczenie
> 11 lat
Doświadczenie z wiekiem
  • Niemowlę
  • Małe dziecko
  • Przedszkolak
  • Wiek szkolny
Doświadczenie z dziećmi o specjalnych potrzebach
Tadeusz ma certyfikat w zakresie opieki nad dziećmi o specjalnych potrzebach. Skontaktuj się bezpośrednio z Tadeusz, aby zweryfikować uprawnienia. Dowiedz się więcej
Szczegółowe doświadczenie
  • Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD)
  • Zaburzenie ze spektrum autyzmu (ASD)
  • Głuchy i niedosłyszący
  • Cukrzyca
  • Ograniczona sprawność fizyczna
  • Zaburzenia snu
  • Niedowidzenie
  • Zaburzenia lękowe
  • Ogólne opóźnienie rozwoju

Oficjalny dokument tożsamości
Tadeusz złożył(a) oficjalny dokument tożsamości i ukończył(a) sprawdzanie weryfikacji zdjęcia. Dowiedz się więcej
Certyfikat pierwszej pomocy
Tadeusz posiada certyfikat udzielania pierwszej pomocy. Skontaktuj się bezpośrednio z Tadeusz, aby zweryfikować certyfikaty.

Dostępność

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc
Zaktualizowano: 19 stycznia 2026

O mnie

Prawo jazdy
Tak
Samochód
Tak
Ma dzieci
Nie
Palący
Nie
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, którymi się posługuję
  • Niemiecki
  • Polski
Ulubione
2 razy

Edukacja i certyfikaty

Poziom wykształcenia
Wykształcenie średnie
Certyfikaty nauczycielskie lub opiekuńcze
Tak
Szczegóły dotyczące edukacji
Kurs 280 godzinny żłobkowy, Opiekun medyczny , szkoła muzyczna

Moje supermoce opiekunki

Czytanie
Muzyka
Język
Gry

Odpowiada mi

Obecność zwierząt
Pomoc w domu
Pomoc w odrabianiu zadań domowych

Lokalizacja

Opiekunka do dziecka w Legionowo, Powiat legionowski, Województwo mazowieckie
Ładowanie...

Weryfikacje

Oficjalny dokument tożsamości
Adres e-mail
Numer telefonu
▒▒▒▒▒▒▒▒ 56
Konto na Facebooku
Konto Google

Aktywność

Członek od
Czerwiec 2021
Ostatnia aktywność

Udostępnij ten profil


Zarejestruj się za darmo

Chcesz dołączyć?

Opiekunka do dziecka w Legionowo: Tadeusz
Wiek
64
Stawka godzinowa
25,00 zł/godz

Dołącz i zaplanuj coś fajnego

Ochrona członków

Nasza opłata za ochronę członków jest obowiązkowa przy rezerwacji opieki nad dziećmi przez Babysits. Jest dodawana do każdej rezerwacji dokonanej za pomocą przycisku "Zarezerwuj teraz". Opłata wynosi 3% dla członków Premium i 15% dla członków nieposiadających Premium.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Twoja opiekunka do dziecka odwoła lub nie pojawi się, zwrócimy Ci pieniądze. Opiekunki do dziecka, które się nie pojawią, mogą mieć zmieniony status profilu.

Bezpieczne transakcje

Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane przez całą transakcję. Nie przekażemy ich opiekunce do dziecka aż do 24 godzin po zakończeniu rezerwacji, dając Ci czas na kontakt, jeśli coś poszło nie tak.

Nasze wsparcie

Nasz zespół wsparcia pomaga rozwiązać wszelkie problemy z rezerwacjami lub spory. Skontaktuj się z nami, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.