Opiekunka do dziecka w Chorzów: Weronika

Weronika

Opiekunka do dziecka w Chorzów: Weronika

Weronika

Wiek
22
Stawka godzinowa
25,00 zł/godz
Ostatnia aktywność:

Jestem Weronika, mam 22lat( za 3msc kończę 23) Założyłam tę konto z myślą, że szukam pracy i uwielbiam dzieci. Nie mam dużego doświadczenia , jedynie opieka nad moją 6 letnią kuzynką. Jednak myślę, ze bardzo dobrze bym się sprawdziła jako opiekunka. Jestem bardzo wyrozumiała, uwielbiam dzieci, zabawa z nimi sprawia mi super przyjemność, chętnie pomogę z zadaniami, jeżeli jest taka potrzeba lub w codziennych..


Doświadczenie
< 1 rok
Doświadczenie z wiekiem
  • Wiek szkolny
  • Przedszkolak

Oficjalny dokument tożsamości
Weronika pomyślnie podał(a) oficjalny dokument tożsamości i zweryfikował(a) zdjęcie. Dowiedz się więcej

Dostępność

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc
Zaktualizowano: 15 lutego 2026

O mnie

Prawo jazdy
Nie
Samochód
Nie
Ma dzieci
Nie
Palący
Nie
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, którymi się posługuję
  • Polski

Edukacja i certyfikaty


Moje supermoce opiekunki

Rysunek

Odpowiada mi

Obecność zwierząt
Pomoc w domu
Pomoc w odrabianiu zadań domowych

Lokalizacja

Opiekunka do dziecka w Chorzów, Chorzów, Województwo śląskie
Ładowanie...

Weryfikacje

Oficjalny dokument tożsamości
Adres e-mail

Aktywność

Członek od
Czerwiec 2024
Ostatnia aktywność

Udostępnij ten profil



Zarejestruj się za darmo

Chcesz dołączyć?

Opiekunka do dziecka w Chorzów: Weronika
Wiek
22
Stawka godzinowa
25,00 zł/godz

Dołącz i zaplanuj coś fajnego

Ochrona członków

Nasza opłata za ochronę członków jest obowiązkowa przy rezerwacji opieki nad dziećmi przez Babysits. Jest dodawana do każdej rezerwacji dokonanej za pomocą przycisku "Zarezerwuj teraz". Opłata wynosi 3% dla członków Premium i 15% dla członków nieposiadających Premium.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Twoja opiekunka do dziecka odwoła lub nie pojawi się, zwrócimy Ci pieniądze. Opiekunki do dziecka, które się nie pojawią, mogą mieć zmieniony status profilu.

Bezpieczne transakcje

Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane przez całą transakcję. Nie przekażemy ich opiekunce do dziecka aż do 24 godzin po zakończeniu rezerwacji, dając Ci czas na kontakt, jeśli coś poszło nie tak.

Nasze wsparcie

Nasz zespół wsparcia pomaga rozwiązać wszelkie problemy z rezerwacjami lub spory. Skontaktuj się z nami, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.