Praca dla opiekunki do dziecka w Kraków: Diana

Diana

Praca dla opiekunki do dziecka w Kraków: Diana

Diana

Stawka godzinowa
35,00 zł/godz
Ostatnia aktywność:

Jesteśmy rodziną z trójką dzieci. Od czasu do czasu potrzebujemy pomocy przy opiece nad naszą najmłodszą córeczką Anielą, która ma 1 roczek. Zależy nam na osobie ciepłej, cierpliwej i troskliwej, która z zaangażowaniem zadba o jej bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Charaktery dzieci
  • Energiczny
  • Ciekawski
  • Twórczy

Liczba dzieci
2
Wiek dzieci
  • Przedszkolak

Oficjalny dokument tożsamości
Diana pomyślnie podał(a) oficjalny dokument tożsamości i zweryfikował(a) zdjęcie. Dowiedz się więcej

Kiedy potrzebujemy opiekunki

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc
Zaktualizowano: 2 grudnia 2022

O naszej rodzinie

Szukam
  • Opiekunka do dziecka
  • Niania
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, w których mówimy
  • Polski
  • Ukraiński
Ulubione
13 razy

Potrzebujemy opiekunki do dziecka, której odpowiada

Obecność zwierząt
Gotowanie
Pomoc w domu
Pomoc w odrabianiu zadań domowych

Lokalizacja

Praca dla opiekunki do dziecka w Kraków, Krak, Województwo małopolskie
Ładowanie...

Weryfikacje

Oficjalny dokument tożsamości
Adres e-mail
Konto Google

Aktywność

Członek od
Grudzień 2022
Ostatnia aktywność
Wiadomości z odpowiedzią
57%
Średni czas reakcji
2 godziny

Udostępnij ten profil



Zarejestruj się za darmo

Chcesz dołączyć?

Babysits jest bezpłatne dla opiekunek do dzieci!
Praca dla opiekunki do dziecka w Kraków: Diana
Stawka godzinowa
35,00 zł/godz

Dołącz i zaplanuj coś fajnego

Ochrona członków

Nasza opłata za ochronę członków jest obowiązkowa przy rezerwacji opieki nad dziećmi przez Babysits. Jest dodawana do każdej rezerwacji dokonanej za pomocą przycisku "Zarezerwuj teraz". Opłata wynosi 3% dla członków Premium i 15% dla członków nieposiadających Premium.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Twoja opiekunka do dziecka odwoła lub nie pojawi się, zwrócimy Ci pieniądze. Opiekunki do dziecka, które się nie pojawią, mogą mieć zmieniony status profilu.

Bezpieczne transakcje

Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane przez całą transakcję. Nie przekażemy ich opiekunce do dziecka aż do 24 godzin po zakończeniu rezerwacji, dając Ci czas na kontakt, jeśli coś poszło nie tak.

Nasze wsparcie

Nasz zespół wsparcia pomaga rozwiązać wszelkie problemy z rezerwacjami lub spory. Skontaktuj się z nami, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.