Praca dla opiekunki do dziecka w Kąty Wrocławskie: Justyna

Justyna

Praca dla opiekunki do dziecka w Kąty Wrocławskie: Justyna

Justyna

Stawka godzinowa
35,00 zł/godz
Ostatnia aktywność:

Jesteśmy ciepłą, otwartą rodziną – ja jestem Polką, mąż Turkiem, a naszą córeczkę wychowujemy w trzech językach. To nasze pierwsze dziecko – kochana, ciekawa świata dziewczynka, która wnosi do domu mnóstwo radości 🤍 Pracujemy oboje z domu, ja na pół etatu, dlatego szukamy życzliwej, troskliwej niani, która pomoże nam w opiece w czasie mojej pracy, żebym mogła w pełni skupić się na obowiązkach. Zależy..

Charaktery dzieci
  • Ciekawski
  • Gadatliwy
  • Figlarny

Liczba dzieci
1
Wiek dzieci
  • Niemowlę

Oficjalny dokument tożsamości
Justyna złożył(a) oficjalny dokument tożsamości i ukończył(a) sprawdzanie weryfikacji zdjęcia. Dowiedz się więcej

Kiedy potrzebujemy opiekunki

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc
Zaktualizowano: 11 stycznia 2026

O naszej rodzinie

Szukam
  • Opiekunka do dziecka
  • Niania
  • Opiekunka do dziecka
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, w których mówimy
  • Angielski
  • Polski
  • Turecki


Lokalizacja

Praca dla opiekunki do dziecka w Kąty Wrocławskie, Powiat wrocławski), Województwo dolnośląskie
Ładowanie...

Weryfikacje

Oficjalny dokument tożsamości
Adres e-mail

Aktywność

Członek od
Styczeń 2026
Ostatnia aktywność

Udostępnij ten profil


Zarejestruj się za darmo

Chcesz dołączyć?

Babysits jest bezpłatne dla opiekunek do dzieci!
Praca dla opiekunki do dziecka w Kąty Wrocławskie: Justyna
Stawka godzinowa
35,00 zł/godz

Dołącz i zaplanuj coś fajnego

Ochrona członków

Nasza opłata za ochronę członków jest obowiązkowa przy rezerwacji opieki nad dziećmi przez Babysits. Jest dodawana do każdej rezerwacji dokonanej za pomocą przycisku "Zarezerwuj teraz". Opłata wynosi 3% dla członków Premium i 15% dla członków nieposiadających Premium.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Twoja opiekunka do dziecka odwoła lub nie pojawi się, zwrócimy Ci pieniądze. Opiekunki do dziecka, które się nie pojawią, mogą mieć zmieniony status profilu.

Bezpieczne transakcje

Twoje pieniądze są bezpiecznie przechowywane przez całą transakcję. Nie przekażemy ich opiekunce do dziecka aż do 24 godzin po zakończeniu rezerwacji, dając Ci czas na kontakt, jeśli coś poszło nie tak.

Nasze wsparcie

Nasz zespół wsparcia pomaga rozwiązać wszelkie problemy z rezerwacjami lub spory. Skontaktuj się z nami, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem.