Szukamy wsparcia w opiece nad naszymi dwoma dziewczynkami: Naomi - 2,5 roku i Sophii - 11 miesięcy. Mój mąż nie mówi w języku polskim - w domu razem rozmawiamy po angielsku, kiedy jestem sama z córkami porozumiewamy się po polsku. Potrzebujemy opieki początkowo mniej więcej 2-3 razy w tygodniu na około 3-4 godziny. Szukamy kogoś pogodnego, cierpliwego, kto spędzi czas z naszymi dziećmi w ciepłej,..

Szukamy wsparcia w opiece nad naszymi dwoma dziewczynkami: Naomi - 2,5 roku i Sophii - 11 miesięcy. Mój mąż nie mówi w języku polskim - w domu razem rozmawiamy po angielsku, kiedy jestem sama z córkami porozumiewamy się po polsku. Potrzebujemy opieki początkowo mniej więcej 2-3 razy w tygodniu na około 3-4 godziny. Szukamy kogoś pogodnego, cierpliwego, kto spędzi czas z naszymi dziećmi w ciepłej, spokojnej atmosferze abyśmy mogli ogarnąć sprawy domowe i zawodowe. Dziewczyny są kochane, uwielbiają czytać, są zaradne, bardzo delikatne i wrażliwe i (szczególnie starsza) nieco nieśmiałe, dlatego zależy na kimśi serdecznym, podchodzącym do dzieci z sercem, cierpliwością i łagodnością. Mieszkamy w centrum Łodzi, niedaleko Dworca Łódź Fabryczna. Pozdrawiamy ciepło!

Charaktery dzieci
  • Inteligentny
  • Czuły
  • Niezależny

Liczba dzieci
2
Wiek dzieci
  • Niemowlę
  • Małe dziecko

Dla własnego bezpieczeństwa i ochrony komunikuj się i przyjmuj płatności tylko za pośrednictwem Babysits. Nigdy nie udostępniaj danych osobowych takich jak dokumenty tożsamości i dane bankowe nikomu, kogo nigdy nie spotkałeś. Dowiedz się więcej

Kiedy potrzebujemy opiekunki

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
Ranek
Popołudnie
Wieczór
Noc

O naszej rodzinie

Rodzaj potrzebnej opiekunki do dziecka
Opiekunka do dziecka • Niania
Preferowane miejsce opieki nad dziećmi
U rodziny
Języki, w których mówimy
  • Angielski
  • Polski
Ulubione
14 razy


0 Opinii

Przepraszamy, obecnie nie jesteśmy w stanie obsłużyć Twojego żądania. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami, jeśli problem będzie się powtarzał.

Gdy skontaktujesz się z tym użytkownikiem, tutaj pojawi się Twoja opinia.


0 Referencji

Przepraszamy, obecnie nie jesteśmy w stanie obsłużyć Twojego żądania. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami, jeśli problem będzie się powtarzał.

Gdy otrzymasz od użytkownika prośbę o referencję, oto miejsce, w którym pojawi się referencja.


Ładowanie...

Karolina dostarczyła

Adres e-mail
Konto na Facebooku
352 Znajomych

Aktywność

Członek od
Kwiecień 2023
Ostatnia aktywność
Wiadomości z odpowiedzią
-
Średni czas reakcji
-
Rezerwacje
0
Powtórne rezerwacje
0

Udostępnij ten profil30,00 zł/godz
Stawka godzinowa za opiekę nad dziećmi

30,00 zł/godz
Stawka godzinowa za opiekę nad dziećmi

Witamy w Babysits

Zaloguj się albo zarejestruj