Jak działamy

Jak działamy

Babysits to publiczna platforma społecznościowa łącząca rodziców z opiekunkami do dzieci

Nasz model jest prosty

Szukaj opiekunek do dzieci lub ofert pracy dla opiekunki do dziecka, nawiąż kontakt i umów się na spotkanie. Dzięki tej łatwej w użyciu platformie, doskonałej obsłudze klienta i stale rosnącej społeczności użytkowników, Babysits to najłatwiejszy sposób na znalezienie i zaplanowanie usług opieki nad dziećmi lub pracy jako opiekunka dla dziecka.

Pomagamy rodzicom

Pomagamy rodzicom, zapewniając najlepszą jakość wyszukiwania. Dzięki wielu opcjom wyszukiwania, łatwo jest znaleźć idealną opiekunkę dla swojej rodziny. Następnie ułatwiamy komunikację między Tobą a odpowiednią opiekunką za pośrednictwem naszej intuicyjnej usługi przesyłania wiadomości i planowania spotkań. Te funkcje pomogą Ci w szybki i łatwy sposób znaleźć opiekunkę!

Pomagamy opiekunkom do dzieci

Pomagamy opiekunkom, zapewniając elastyczność, swobodę i możliwości. Nie pobieramy prowizji i dajemy Ci możliwość negocjowania własnych godzin i pensji z rodzicami. Dzięki naszemu systemowi odznak możesz zwiększyć swoją widoczność dla rodziców i zwiększyć swoje szanse na znalezienie idealnej pracy. Krótko mówiąc, nasza platforma pozwala Ci być swoim własnym szefem.

Cennik

Platforma Babysits jest całkowicie bezpłatna dla opiekunek. W przypadku rodziców i agencji prosimy o niewielką opłatę za kontakt z opiekunką do dziecka.

Więcej na temat cen

Należy zauważyć, że Babysits nie jest agencją opiekunek do dzieci. Zamiast tego, dajemy Ci możliwość kontaktu z agencjami. Naszym celem jest połączenie rodziców i opiekunek, aby podaż i popyt na opiekę nad dziećmi były jak najlepiej dopasowane. Babysits nie sprawdza członków platformy. Oznacza to, że członkowie społeczności są odpowiedzialni za sprawdzanie, przeprowadzanie rozmów i dokonywanie wyboru.

Potrzebujemy twojej pomocy!
Wzywamy wykwalifikowanych pracowników opieki nad dziećmi do zarejestrowania się i aktualizacji ich aktualnej dostępności na platformie Babysits. Czytaj więcej
Razem chcemy pomóc tym, którzy pomagają i mogą potrzebować w tym czasie wykwalifikowanych opiekunów do dzieci. Lekarze, pielęgniarki, farmaceuci i wszyscy inni, którzy wspierają tę społeczność.
Zawsze stosuj się do przepisów wydanych przez władze lokalne w oparciu o aktualną sytuację w Twojej okolicy.